Kayıt olan müşterilerimize özel ilk alışverişlerinde sepet tutarına %10 indirim. Bu fırsatı kaçırma.  

Sıkça Sorulan Sorular

Kaş Sabunu

Evet görselde yer alan fırçalar dahildir.

Kabuklanma süresi tamamlandıktan sonra her gece nemlendirmeye devam edilerek kullanılabilir.

Kaş yapınıza göre değişiklik göstermekle birlikte doğru kullanımla beklediğiniz sonucu elde edebilirsiniz ve gün boyu sabit kalacağını söyleyebiliriz.

Dökülme nemsizlik veya fırça ile hırpalamadan kaynaklanabilir. Ürün besleyici bileşenlere sahiptir. Her aksam düzenli nemlendirme ile daha etkili sonuçlar alacaksınızdır.

Hayır ürün doğal içeriği sebebi ile su ile anında yok olmaktadır.

20 g’dır

Yerli üretimdir efendim

Tortu ve beyazlık kalmaması için her kullanımdan sonra ılık su ile fırçaların temizlenmesini önermekteyiz

Nemsizlik sebebi ile bu şekilde bir tortu kalıyor olabilir efendim. kaş diplerinizi düzenli nemlendirmenizi öneririz. Özellikle bir kaç gün akşamları merhem tarzında bir nemlendirici ile nemlendirip sonrasında da her akşam düzenli kendi nemlendiricinizi kullanırsanız beyazlık sorunu yaşamayacaksınızdır. Düzenli olarak Browwauw Kaş Peelingi kullanımı da ölü derilerden arındırılmasını sağlayacaktır

Ürün açıldıktan sonra kullanım ömrü 6 ay olup bu sürede bitmesi imkansızdır 😊

Evet efendim. Tam tersi şeklinde de uygulama yapabilirsiniz nasıl isterseniz 😊

Ciddi bir kuruluk problemi veya içerikte yer alan hammaddelere karşı spesifik bir alerjiniz yoksa kullanıma uygundur

Besleyici özelliği bulunmaktadır. Serum ile desteklerseniz küçük ve cansız kaşlarınızda canlanma saglanmasına yardımcı olacaktır

Tüm ürünlerimizin piyasaya satışı açılmadan Sağlık bakanlığı bildirimleri tamamlanmaktadır efendim. Barkod ile websitesinden kontrol edebilirsiniz. Sağlık bakanlığı üzerinden barkod kontrolü yapmak için tıklayınız.

Hiçbir ürünümüz hayvanlar üzerinde test edilmemektedir.

Hayır efendim. Sentetik bir fırça yapısına sahiptir.

Evet Efendim

Ürün Vegan değil efendim ancak sebebi At kuyruğu değil. At kuyruğu kırkkilit otu adında bir bitkidir. Halk arasında adı At kuyruğu olarak bilinmektedir. Vegan olmamasının sebebi ise Bal içermesidir.

Kaş sabunu yine de geceleri temizlenmeli ve temizleme sonrası kaş dipleri nemlendirmelidir

Tabiki kullanabilirsiniz efendim.

Tabiki kullanabilirsiniz efendim.

Evet efendim.

Merhaba efendim. Önceklikle kaşlarınızı çok iyi nemlendirmelisiniz. Aksamları birkaç gün yogun bir nemlendirici merhem kullanabilirsiniz. Beyaz kalıntı be kepeklenme olmayacaktır. Siyah aplikatöre bir kez bir fıs su sıkıp ürünü alınız ve kaşlarınızı aşşağı yönde tarayın bir kaç sn bekleyip yeniden ürün alıp yukarı doğru tarayınız. Özel fırçasıylada aynı işlemleri yapabilirsiniz.

Evet efendim. Tüm ürünlerimizin testleri yetkili kuruluşlar tarafından gerçekleştirilmiştir.

Merhaba, Kuru yapılı ürünler ciltte kuruluğa sebebiyet verebilir efendim. Ekstra bir nemlendirme cilt için oluğu gibi kaş için de her zaman gereklidir. Nemlendirmeyi günlük nemlendiriciniz ile sağlayabilirsiniz. Her aksam temiz cilde uygulamanız yeterli olacaktır. Yoğun nemlendirme için Merhem kullanabilirsiniz. Yağ bileşenleri de kuruluğa sebebiyet verebilir.

Merhaba, bununla alakalı birebir geri dönüş almadık. Yağlı değil kuru bir üründür. Ürünün dermatolojik testleri hassas ciltler için yapılmıştır. Herhangi bir olumsuz sonuca rastlanmamıştır. Teşekkür ederiz

Bu şekilde bir kullanım kesinlikle yanlıştır. Ürünün yanında gelen fırçayı bir iki fıs sprey su ile ıslatmanız yeterli olacaktır. Kullanım talimatlarına kutunun arkasından ulaşabilirsiniz.

Efendim kuru yapılı ürünler (pudra vb) Ciltte kuruluğun artmasına sebebiyet verebilir. Bu nedenle düzenli nemlendirme yapılması gerekmektedir. Egzama gibi tanısı konulmuş bir şikayetiniz varsa kuru yapılı ürünler kullanılmamalı böyle bir cilt hassasiyetiniz yoksa ama yine de kuruluk oluştuysa nemlendirme süreçlerinizi yoğunlaştırmalısınız. Sonrasında ürünleri tekrar kullanabilirsiniz. Hassas ciltlerde dermatolojik testlerimiz gerçekleştirilmiş ilgili raporlar teknik dosya ile ilgili makamlara iletilmiştir.

Ürünlerimizin piyasaya çıkış tarihinden günümüze gelen şikayetlerde %90 bilgilendirme sonrası memnuniyet dönüşü aldık efendim. Sabitlemesi yüksek bir ürün olmasına rağmen su ile yok olduğu için fazla ıslatma sonucu sabitleme sürecine geçmeden ürün yok olmakta ve sonuç alınamamaktadır. Kişisel olarak ilgili ekip arkadaşlarımız sizlerle iletişime geçecek ve bilgilendirmeleri iletecektir.

Öncelikle yaşanan durum için özürlerimizi iletmek isteriz ancak depoda çalışan arkadaslarımız yoğunluktan ve gün içerisindeki insanlık hallerinden kaynaklı bir hata yaptıkları zaman anlayışla karşılıyor ve hemen sizler için telafisini sağlıyoruz. Zorlu süreçlerde en önemli şeyin saygı olduğunu unutmadan sizlerin ve bizlerin sağlığı için önlemleri alarak çalıştıgımızı unutmamanızı ve bu doğrultuda iletişime geçmenizi önemle rica ederiz. Zira markamız iyi niyetle gelen hiçbir müşterisini geri çevirmemiş ve mağdur etmemiştir. Kocaman sevgilerimizle

Trendyol üzerinden müşterimiz kargo firması ile yaşanan aksaklık/ kurye/ satış kanalına ulaşamama/ kapağı açamama vb sebepler ile de düşük puan vermekte ve yorum yapmaktadır. Tüm yorumlar ekibimizce incelenmekte ürüne karşı direkt bir mağduriyet veya sorun durumunda müdahale etmektedir. Kozmetik ürünlerin %100 garantisi olmadığını bilerek yorum yapmak/ satın almak tüketici bilinci ile alakalı olup tarafımızca bu şekilde bir garanti asla verilmemiştir. Sizler gibi bizler de deneme yanılma yolu ile ürün kullanıyor ve sonuçlarını yorumluyor, yorumlarken de çalışan insanların emeğine saygımızı korumaya devam ediyoruz.

Efendim bu zamana kadar sosyal medyada ürünü kullanan, yorumlayan tüm kullanucılar/ makeup artistler ve influencerlar tamamen kendi satın almaları sonucu doğru yorumlarını iletmişlerdir. Kullanımı bilinmeyen ve farklı bir ürün olduğu için kullanımdan kaynaklı şikayetler ile karşılaşabilmekteyiz. Ürünü çok almanız ve bastırarak kullanmanız durumunda yapışkan bir hal alabilir. Doğru kullanıma ait görseller instagram sayfamızda yer almaktadır.

Kaş Kirpik serumu/ Kaş Kirpik serumu intense

Doğal içerikli olduğu için kullanılabilir efendim.

Su bazlıdır. Adaçayı meyankökü bal ve atkuyrugu özü ile dökülmeleri engellemekte ve kaş/kirpik olusumunu desteklemektedir.

4 ml= 9 gr

Efendim hırpalamadan kullanırsanız bir dökülme olmayacaktır. İçeriği doğaldır ve destekleyecektir

Evet

Kaşlarınızın beslenerek dökülmesini engellemek ve yeniden olusumları desteklemek amaçlı kullanılmaktadır efendim

Merhaba, Serumumuz su bazlı olduğu için gözünüzde herhangi bir yakmaya sebep olmayacaktır.

Merhaba, Serumumuz su bazlı olduğu için gözünüzde herhangi bir yakmaya sebep olmayacaktır.

Merhaba, sabah ve akşam kullanabilirsiniz, gün içerisinde de tekrarlayabilirsiniz. Su bazlı bir ürün olduğu için herhangi bir kullanım sınırı bulunmamaktadır.

Ürünü açtığınızda gelen miktar tek seferlik kullanım için yeterli ve uygundur efendim. Fazla ürün kullanımı süreci hızlandırmamaktadır.

Kaş kirpik serumumuz su bazlı olduğu için kullanabilirsiniz. İntense ürünümüz yağlı bileşen içermektedir ve işlemin etkisini azaltabilir.

Efendim içerik olarak intense daha yağ bazlıya yakındır. Her ikisinide kullanabilirsiniz ancak intense serum içerik olarak daha güçlüdür.

Kaş Vitamini

Evet efendim içerisinde sarımsak var. Ama koku odaları kişiye göre değişmektedir. Sadece biberiye kokusu alanda var☺️ Bu tür ürünlerde kokuları bastırmak için kimyasallar kullanılmaktadır ancak firmamız doğal yağlardan olusan bu karısımda kimyasal kullanımını onaylamamaktadır.

Efendim kaş vitaminimiz yağ bazlı ve en güçlü formülümüzdür. 24 çeşit yağ ve vitaminlerden oluşmaktadır. Küsen ve dökülme sonucu kaybolan kaşların desteklenmesini sağlar Serumlar ise hem dökülme hem de uzamaya destek olmaktadır Kaş serumumuz su bazlı Kaş serumu intense ise yağ bazlı bir serumdur

Zararı olmaz efendim. Kaş vitamini kendi alanındaki çoğu üründen çok daha etkilidir. Ancak kaş kökleriniz çok zarar gördüyse veya artık tamamen kapandıysa destek olamayacaktır. Denemeniz gerekir.

Dermaroller İle kullanıma uygundur ancak çok dikkat edilmesi gerekir Derma Penn cihazı için profesyonel kişiler kullanmalıdır.

Evet her aksam uygulanmalı efendim.

Merhabalar, kirpikleriniz için serum kullanabilirsiniz. Sadece vitamini kaşlarınızda kullanmanızı öneririz.

Evet efendim. Yağ formlar bazı cilt tiplerinde sivilcelenme yaparken bazı cilt tiplerinde kuruluğa sebebiyet vermektedir. Bu nedenle düzenli nemlendirme gerekmektedir

Kaş Peelingi

Hafif nemli kaşa uygulanabilir.

Merhaba, tabi, kaş diplerinizdeki ölü derileri temizler ve kaşlarınızın daha sağlıklı uzamasına yardımcı olur bu sayede düzenli kullanımınızda batıklarınızda da azalma olacaktır.

Evet efendim maske olarak bekletirseniz açılmış gözeneklerden keratin ve besleyici bileşenleri kaş diplerinize ulaştırmıs oluruz❤️

Browwauw Kaş Peelingi İçerisinde bulunan Keratin ve E vitamini kaşlarınızı güçlendirmeye yardımcı olur. Ayrıca temizleme ve nemlendirme etkisi de bulunmaktadır. Kullanım Şekli: Browwauw kaş peelingini parmaklarınıza bir miktar alıp kaşlarınıza yedirerek kullanabilirsiniz. Browwauw kaş peelingi kaşları besleyici etkiye sahiptir ve kaş haricinde tüy bulunmayan herhangi bir bölgede kullanımı uygun değildir. Haftada iki kez kullanıma uygundur

kaş yapısına uygun büyüklüktedir efendim. gerçek ceviz taneleri bulunmaktadır.

Merhabalar, kirpikleriniz için serum kullanabilirsiniz. Sadece vitamini kaşlarınızda kullanmanızı öneririz.

Evet efendim. Yağ formlar bazı cilt tiplerinde sivilcelenme yaparken bazı cilt tiplerinde kuruluğa sebebiyet vermektedir. Bu nedenle düzenli nemlendirme gerekmektedir

Sepet

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.