Kayıt olan müşterilerimize özel ilk alışverişlerinde sepet tutarına %10 indirim. Bu fırsatı kaçırma.  

Ürünü nasıl iade edebilirim?

Web sitemizden almış olduğunuz ürünü kullanmadan ve ambalajı açılmamış şekilde teslim tarihinden itibaren ondört (14) gün içinde iade edebilirsiniz.

Mesafeli satış yönetmeliğinin 15.Maddesinin Ç bendi gereğince sağlık ve hijyen açısından kullanılan kozmetik ürünlerin iadesi yapılmamaktadır.

İade konusunda destek almak istediğinizde Müşteri Hizmetlerimizi 0 850 259 23 19 no’lu numaradan arayabilir ya da bize info@browwauw.com email adresinden ulaşabilirsiniz.İade talepleriniz için info@browwauw.com adresine bilgilendirme maili iletilmelidir.

Not: Ürünler fatura veya sevk irsaliyeleri ile birlikte, orijinal ambalajında ve zarar görmemiş şekilde iade edilmelidir. Ürün ile teslim edlien hediye ve aksesuarlar da iade ile birlikte gönderilmelidir.

DİKKAT

  • Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim almadan önce kargo firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Tutanak tutturmamanız durumunda, ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
  • Kişiselleştirilmiş ürünler iade edilemez.
  • Hediyeler aşağıda bulabileceğiniz açıklamalara göre, sevk irasaliyesiyle birlikte iade edilebilir

Kargo ile iade

  • 1. Ürününüzü iade için hazırlayın. Nakliye sırasında ürünün zarar görmemesi için ürünü dikkatlice -tercihen orijinal paketini kullanarak- paketleyin.
  • 2. İnfo@browwauw.com adresinden talebin onaylanmasının ardından iadenizi aşağıdaki anlaşmalı kargo numarası ile iletebilirsiniz. browwauw.com üzerinden yapılan iadelerde anlaşmalı kargo şirketi ile ücretsiz gönderim yapabileceğinizi hatırlatırız. Anlaşmalı kargo şirketi(Aras Kargo) numarası:2101154551617
  • 3. İadeniz Browwauw'a ulaştığında:

Ürün kontrol edilecek ve iade koşullarını sağladığı takdirde kullanmış olduğunuz ödeme aracına uygun şekilde iade işlemleri başlatılacaktır.

Geri ödeme süresi ve yöntemleri nelerdir?

Geri ödemeniz, iade talebinizin uygun bulunması üzerine kullanmış olduğunuz ödeme aracına uygun olarak otuz (30) gün içinde yapılacaktır.

Ürün size ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek ürün şikayetleri ve kusurlu ürünler hakkında , Pazartesi- Cuma saat 09.00 ile 17.00 arasında 0 850 259 23 19 numaralı telefondan müşteri hizmetleri yetkilisine ulaşmanız gerekmektedir. Bu tür durumlarda müşteri temsilcimiz ile görüşmeniz gerekmektedir. Sorunun kullanıcı kaynaklı olmadığının tespit edilmesi durumunda telafisi yapılacaktır.

Sepet

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.